Objednání oken a dveří u Stavnext

Průběh a realizace objednání oken
11

Stavíte nebo rekonstruujete a rádi byste vyměnili stávající nebo chtěli nainstalovat nová okna? Je třeba nejdříve vybrat dodavatele. Pokud jste se rozhodli pro Stavnext, popíšeme Vám, jaký je průběh celé realizace. 

Výběr materiálu

Nejprve je třeba se rozhodnout, zdali okna budou hliníková, plastová nebo dřevěná. Stavnext jako dodavatel pracuje s okny hliníkovými a plastovými. Obě varianty mají své výhody a nelze jednoznačně říci, která z nich je lepší. Vybrali jste si například okna plastová? Je na řadě vybrat výrobce těchto plastových oken. 

My za spolehlivé a kvalitní považujeme výrobce Aluplast, Ecosun a Salamander. 

Každý z těchto výrobců má řady oken. 

Nebojte se, tímto procesem projdeme spolu a nebo si můžete vše nastudovat na naší webovce v sekci Plastová okna / Hliníková okna

 

Výběr dekoru a skla

Výběr dekoru a skla není jednoduchá záležitost, protože sice vidíte vzorek, ale nejlepší je vidět vše v reálu. Vždy doporučujeme vybrat si vzorek, zeptat se nás, zdali jsme s ním už projekt oken realizovali a my Vás rádi nasměrujeme na RD na kterém je ta Vaše vysněná barva. 

Populární jsou barvy jako je šedá, antracitová, dekor dřeva a nebo čistě bílá. Setkali jsme se poslední dobou ale i s tmavě zelenou nebo s okny tmavě modrými. U každého výrobce a typu si můžete dekor vybrat. Případně máme k dispozici vzorníky u nás kanceláři v Rokycanech. 

Co se týče skla, napsali jsme k němu článek. 

 

Výběr klik

I na ty se můžete poptat u nás. 

Průběh realizace

Nejdříve tedy vše vybereme a potkáme se spolu u Vás doma (nebo budoucího doma), kde zaměříme všechny otvory a domluvíme se, na jakou stranu se okna budou otevírat a zdali budou nebo nebudou mít kliky. 

Na základě objednávky Vám pošleme Smlouvu o dílo a následnou zálohovou fakturu, poté se okna objednají a výrobce je vyrobí. Jakmile přijdou, naši montéři dorazí k Vám a vše nainstalují. 

Občas si okna potřebují ´sednout´ a tak si dáme vědět pár měsíců po instalaci a případně dojedeme okna upravit. Druhá splátka faktury se vystavuje po realizaci a montáži.