BluEvolution 92

Nejdříve si přečtěte něco o profilu okna, poté si vyberte dekor a nakonec i sklo.  Pokud budete chtít vidět, jak vypadá okno ´naživo´ zabrouzdejte do referencí, nebo vždy k jednotlivým profilům přidáváme pár obrázků z montáže. 

BluEvolution 92
bluevolution 92
3

Těsnění

6

Počet komor

Dekory k tomuto profilu

Energetická účinnost na nejvyšší úrovni. BluEvolution 92 je řešení, které kombinuje moderní technologie, funkčnost a design na nejvyšší úrovni. Charakteristickým rysem systému je extrémně sněhově bílá barva a lesk profilů.

Vyberte si sklo k tomuto profilu

Reference

Doplňky

Na oknech a balkónových dveřích je použito kování MACO MULTI MATIC. Kování umožňuje ovládat  okno – otevřít a vyklopit okenní křídlo – pomocí jediné kliky a zajišťuje vícebodové bezpečné uzavření celého okna.

Kování umožňuje spolehlivě zakovat nejen pravoúhlá okna, ale i šikminy a oblouky. Kování je ve stříbrné barvě a je skryto v drážce po obvodu křídla, viditelné části jsou opatřeny krytkami v odstínech vybraných klik.

Balkónové dveře jsou standardně doplněny o balkónovou dveřní západku a madélko, které umožňují přivření dveří zvenku. Vedle klasicky otevíravých dveří nabízíme i dveře posuvně sklopné.

Podívejte se také na

ekosun 7
ekosun 6
bluevolution 82