Pur Pěna

Pur pěna

Odborníci na obytné, komerční, průmyslové a zemědělské budovy uznávají stříkanou pěnovou izolaci jako energeticky nejúčinnější, nejekologičtější a inovativní technologii, která je dnes k dispozici, výrazně lepší než tradiční izolační metody, jako je minerální vata.

Izolace ze stříkané pěny je navržena a testována, aby zajistila, že vydrží a bude funkční po celou dobu životnosti domu nebo budovy.

PUR SOFT

Měkká pěna
Rychlá a snadno aplikovatelná pěna s otevřenou strukturou buněk, vhodná pro vnitřní aplikace s vynikající tepelnou vodivostí v rámci pěn s otevřenou strukturou buněk. Pro prodyšné, energeticky účinné konstrukce.

PUR HARD

Tvrdá pěna
Polotvrdá pěna IcyFoam Basic je vhodná k zateplení difuzně uzavřených skladeb ze strany interiéru. Vzhledem k uzavřené struktuře buněk, funguje v konstrukci jako parobrzda. Díky nízké tepelné vodivosti, lze aplikovat i menší tloušťky.

Kde mohu použít pur pěnu?

Ploché střechy

Tepelná izolace plochých střech. Nástřikem pur pěny vytváří bezesparou, vodotěsnou a zároveň tepelně izolační vrstvu.

Podkroví a půdy

Tepelná a zvuková izolace podkroví a půdy se využívá při realizaci dřevostaveb, energetických a pasivních domů ale také u historických objektů

Kolmé střechy/plochy

Technologie nástřiku tvrdé pěny umožňuje použití i v oblasti izolací kolmých ploch z vnější i vnitřní strany objektů.

Stropy a stěny z interiéru

Izolace stěn a stropů z vnitřní strany v interiéru.

Proč právě pur pěna?

Návratnost už za 5 let
Vzhledem k rostoucím cenám energií a díky úspoře na vytápění se Vám tato investice do 5 let vrátí.
 
Rychlá aplikace
Pěnou jsme schopni denně zateplit až 200 m2 objektu. Zatímco normálně je zateplení otázka 1-3 týdnů, s námi budete mít hotovo za 1-3 dny.
 
Dokonale zatěsní
Pěna po dopadu na povrch až 120krát zvětší svůj objem a dokonale zatěsní všechny mezery. Lepšího výsledku s žádnou jinou izolací nedosáhnete.
 
Vydrží navěky
Oproti minerální vatě která po 10 letech ztratí až 2/3 tepelně izolačních vlastností a u foukané celulózy hrozí riziko sesedání, PUR pěna nesedá a neřídne ani po 50 letech.
 
Hlodavcům nechutná
Nikdo z nás nechce mít doma myši nebo potkany. Pěna nechutná hlodavcům, navíc zabraňuje šíření prachu a alergenů. Prostředí je čistší a zdravější – ideální pro alergiky.
 
V létě chladí
Izolace má hlavně hřát. PUR pěna ale v létě taky chladí – zvenku totiž nepropouští horký vzduch, a tak je u uvnitř domu příjemněji.