Nejdříve si přečtěte něco o profilu okna, poté si vyberte dekor a nakonec i sklo.  Pokud budete chtít vidět, jak vypadá okno ´naživo´ zabrouzdejte do referencí, nebo vždy k jednotlivým profilům přidáváme pár obrázků z montáže. 

MB-86N
mb-86N - hlinik
2

Těsnění

3

Počet komor

Dekory k tomuto profilu

MB-86N je modernizovaná verze oblíbeného hliníkového okenního a dveřního systému MB-86. Zlepšila se statická pevnost a tepelná izolace konstrukce.

Systém je k dispozici ve standardních verzích MB-86N ST a MB-86N SI, které jsou určeny k maximalizaci úspor tepla.

Obnovená verze oken využívá nové izolační prvky, které umožňují použití těsnění v tepelně izolační zóně, a jejich vylepšená kinematika umožňuje vytvářet větší okna.

Spolu s novými řešeními přicházejí i další možnosti přizpůsobení MB-86N. Mezi ně patří možnost použití oboustranné kliky na okenních křídlech, volba zasklení FIX na vnější straně nebo použití rámu Nail Fin pro americký trh.

maximální výška křídla: 3000 mm
maximální šířka křídla: 1700 mm
možnost použití zasklení FIX z vnější strany
lakujeme v celé paletě RAL K7 a na přání pod daným kódem prášku

Vyberte si sklo k tomuto profilu

Doplňky

Na oknech a balkónových dveřích je použito kování MACO MULTI MATIC. Kování umožňuje ovládat  okno – otevřít a vyklopit okenní křídlo – pomocí jediné kliky a zajišťuje vícebodové bezpečné uzavření celého okna.

Kování umožňuje spolehlivě zakovat nejen pravoúhlá okna, ale i šikminy a oblouky. Kování je ve stříbrné barvě a je skryto v drážce po obvodu křídla, viditelné části jsou opatřeny krytkami v odstínech vybraných klik.

Balkónové dveře jsou standardně doplněny o balkónovou dveřní západku a madélko, které umožňují přivření dveří zvenku. Vedle klasicky otevíravých dveří nabízíme i dveře posuvně sklopné.

Podívejte se také na

mb79 hlinik