Plastové HST
hst85_proggu

Konstrukce

Systém HST 85 umožňuje vytvářet velké prosklené plochy ze zvedacích a posuvných dveří. Maximální šířka sestavy dosahuje až 6,7 m a maximální přípustné rozměry křídel jsou 3 x 2,5 m. V případě konstrukce se dvěma aktivními křídly na tzv. štulpu může šířka činit více než 6,7 m, protože zde existuje možnost spojení dvou prahů.Systém poskytuje mnoho konstrukčních možností. Je k dispozici v několika verzích, sestavách křídel a neotevíratelných částí. Výroba takových systémů je možná díky kování kvalitního německého dodavatele, firmy GU. To zaručuje, že se křídla pohybují velmi hladce, přestože mohou být velká a těžká. Robustní vozíky, zámky a kliky zaručují bezproblémové fungování po mnoho let. Optimální protikorozní ochranu kování poskytuje speciální vrstva, která pokrývá všechny části kování.Zvedací a posuvné dveře vyrobené na základě systému HST 85 se mohou pohybovat podle tří schémat. Navíc je díky široké nabídce doplňků můžete kombinovat s dalšími zvedacími a posuvnými dveřmi a neotevíratelnými zaskleními. komfort používání zaručují také nízké prahy – na výběr jsou prahy s výškou 48 a 24 mm. Tyto nízké prahy nejsou prakticky žádnou překážkou, a to ani pro osoby na invalidním vozíku.

Kování

Pohon HS-Master je zárukou pohodlí. Jednoduchou a zcela nenáročnou obsluhu zvedacích a posuvných systémů zajišťuje moderní pohonná jednotka, kterou lze snadno připojit ke stávajícím prvkům posuvných kování. Uživatel má možnost vybrat si z několika variant obsluhy – vypínač, dálkový ovladač, oboustranná klika, push-and-goOmezovač rychlosti Speed Limiter předchází zrychlování těžkých křídel, a tím zabraňuje zranění osob, které se nacházejí v jejich blízkosti, nebo dokonce poškození struktury budovy. Jeho montáž se doporučuje zejména u dveří, které budou používat děti nebo starší lidé. Ve chvíli, kdy se zvedací či posuvný prvek o velké hmotnosti otevírá nebo zavírá, křídlo se samovolně rozjíždí. V důsledku toho zrychluje a získává kinetickou energii, kterou je obtížné opět snížit. V takovém případě je nejlepším řešením montáž omezovače rychlosti. Díky němu bude používání dveří nejen pohodlné, ale také bezpečné.

Zasklení

Systém umožňuje použití skleněných panelů o tloušťce 23 až 58 mm. Tak široký rozsah tloušťek výplní garantuje použití všech standardních a nestandardních skel.

Fotogalerie

Další možnosti posuvných systémů

Systém umožňuje použití skleněných panelů o tloušťce 23 až 58 mm. Tak široký rozsah tloušťek výplní garantuje použití všech standardních a nestandardních skel.
Systém umožňuje použití skleněných panelů o tloušťce 23 až 49 mm. Tak široký rozsah tloušťek výplní garantuje použití všech standardních a nestandardních skel.