Plastové PSK
2-psk

Konstrukce

KONSTRUKCE Dveře PSK mohou být postaveny na základě všech okenních a dveřních profilů PVC z naší nabídky. Výhodou dveří PSK je nepochybně získání pohodlného vstupu na terasu, který zachová funkčnost pokojů. Dveře PSK po otevření nezabírají prostor uvnitř místnosti, což umožňuje svobodné plánování při využití prostoru.Dveře jsou zajímavým řešením, jež může nahradit tradiční dvoukřídlé francouzské dveře. Jsou také cenově příznivou alternativou systémů HST. Díky ergonomicky tvarované hliníkové klice lze dveře lehko otevřít a zavřít jednou rukou.Dveře PSK se mohou pohybovat podle dvou schémat. V případě prvního se dveře skládají ze dvou křídel, z nichž jedno je pojízdné. Druhou možností je použití pohyblivého sloupku, díky němuž se křídla otevírají proti sobě.

Kování

Komfort při používání dveří PSK poskytne automatické kování renomovaného dodavatele GU. To je zárukou snadného pohybu křídla. Kování lze také doplnit funkcí podpory regulace sklonu pomocí kliky. Posledně jmenované řešení je vhodné zejména při použití širokých křídel, protože naklápění těžších křídel může být poněkud obtížné.Bezpečnost dveří zajistí kliky s klíčem a destička proti odvrtání. Dveře mohou být spojeny např. s alarmovým systémem. Je také možná montáž jazýčkových kontaktů, tj. magnetických senzorů pohybu. Jazýčkový kontakt spustí alarm i v případě nepatrného posunutí kování.

Zasklení

Systém umožňuje použití skleněných panelů o tloušťce 23 až 49 mm. Tak široký rozsah tloušťek výplní garantuje použití všech standardních a nestandardních skel.

Fotogalerie

Další možnosti posuvných systémů

Systém umožňuje použití skleněných panelů o tloušťce 23 až 58 mm. Tak široký rozsah tloušťek výplní garantuje použití všech standardních a nestandardních skel.
Systém umožňuje použití skleněných panelů o tloušťce 23 až 58 mm. Tak široký rozsah tloušťek výplní garantuje použití všech standardních a nestandardních skel.