Nejdříve si přečtěte něco o profilu okna, poté si vyberte dekor a nakonec i sklo.  Pokud budete chtít vidět, jak vypadá okno ´naživo´ zabrouzdejte do referencí, nebo vždy k jednotlivým profilům přidáváme pár obrázků z montáže. 

Neo
neo aluplast
2

Těsnění

5-6

Počet komor

Dekory k tomuto profilu

Ideal Neo se vyznačuje výjimečným designem, jednoduchými konstrukcemi, silnými úhly a úzkým okenním překrytím. Jsou ideální pro novostavby a rekonstrukce. Ideal Neo je systém založený na inovativních technologiích. Jednou z dalších možností je technologie „bonding inside”, která umožňuje výjimečné statické a tepelné vlastnosti. Trvalé spojení skla a křídla snižuje riziko ohýbání a deformace křídla. Tato technologie zajišťuje komfort používání oken po mnoho let.

Vyberte si sklo k tomuto profilu

Doplňky

Na oknech a balkónových dveřích je použito kování MACO MULTI MATIC. Kování umožňuje ovládat  okno – otevřít a vyklopit okenní křídlo – pomocí jediné kliky a zajišťuje vícebodové bezpečné uzavření celého okna.

Kování umožňuje spolehlivě zakovat nejen pravoúhlá okna, ale i šikminy a oblouky. Kování je ve stříbrné barvě a je skryto v drážce po obvodu křídla, viditelné části jsou opatřeny krytkami v odstínech vybraných klik.

Balkónové dveře jsou standardně doplněny o balkónovou dveřní západku a madélko, které umožňují přivření dveří zvenku. Vedle klasicky otevíravých dveří nabízíme i dveře posuvně sklopné.

Podívejte se také na

ekosun 7
ekosun 6
bluevolution 92